Blog

Konya Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz;

Bildiğiniz üzere yakın zaman içerisinde Ankara ve civarı şehirlere lashing hizmetimizi sunabilmek ve hizmet aağımızı genişletmek için yeni bir tesis oluşumu içerisine girmiş ve 2019 da Kahramankazan/Ankara da 1000 m2 üzerine kurulu şubemizi hizmetinize sunmuştuk. Bu bağlamda Konya lashing hizmetlerimiz içinde Ankara oluşumumuz kullanılacak ve ekiplerimiz bu adresimizden sevk edilecektir.
Ayrıca, lashing hizmetlerimizi sizlere sunarken daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet anlayışını gütmek için tüm araçlarımız en modern halleri ile güncellenecek olup hizmetin ifasında hiçbir eksiklik ve sıkıntı yaşanmaması için gerekli tüm tedbirler de tarafımızca alınacaktır.
Flatrack lashing, Opentop konteyner lashing ve box konteyner lashing ihtiyaçlarınız için tüm şubelerimiz yahut merkezimiz ile iletişime geçebilir ve rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sizler ile daha ileriye yürümek için sürekli kendimizi geliştireceğimiz den ve hizmetlerimizi geliştireceğimiz den şüphenizin olmaması dileklerimizi sunar, iyi çalışmalar dileriz.


Çerkezköy Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz bildiğini üzere firmamız Gebze/Kocaeli merkezli olarak konumlanmış olmak ile beraber ülkemizin tüm şehir ve limanlarında lashing, tahmil-tahliye ve denizaşırı paketleme hizmetini sizler için sunabilmektedir. Ayrıca, 2018 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile beraber birkaç şehrimiz de depolarımızı kurmuş ve araç yatırımlarımızı da yapmış bulunmaktayız. Her daim ülkemizin gücüne ve ihracat hacmine güvendiğimiz için yatırımlarımıza kesinti vermeksizin devam etmekte ve hizmetimizi sizler ile sürekli olarak buluşturmaktan onur ve kıvanç duymaktayız.
2018 yılının yarısını geçtiğimiz şu günlerde ise İstanbul avrupa yakasında kurmuş olduğumuz yeni depomuz ile beraber Avrupa yakası ve Trakya bölgesine de hizmetlerimizi kesintisiz ve zamanında taşımayı ve sizler ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Kuruluş zamanımızdan bu yana tamamı ile odak noktamız olan siz değerli müşterilerimiz için kendimizi sürekli yenileyerek hizmetlerimizi ifa etmeye devam edeceğimizi bildirerek bir kez daha teşekkür dileklerimizi sunmak isteriz.

Eskişehir Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Kelime anlamı bağlama ( yük sabitleme ) olan lashing 21. yüzyıl içerisinde ihracatçı firmaların deniz ve okyanus aşırı pazarlara olan ilgisi ile konteyner taşımacılığına yönelmesi ve konteyner içerisine yüklenecek malzemelerin bağlanması zorunluluğu ile ortaya çıkmıştır. Lashing yapılmayan ve lashing sertifikası olmayan flatrack ve opentop konteynerler için gemi kaptanları ve işletici armatörleri konteynerin sevkini durdurarak bu eksikliğin giderilmesi sizlerden talep edebilmektedirler. Aynı şekilde normal konteynerler içinde lashing yapılması sevk ettiğiniz ürünlerin güvenliği için olmaz ise olmaz bir uygulamadır.

Bundan dolayı ülkemizin önemli sanayi şehirleri arasında bulunan Eskişehir için yatırım kararı almış bulunmak ile birlikte, Temmuz/2018 itibari ile Eskişehir mobil servisimizin yürürlüğe gireceğini bildirmek isteriz. Mobil hizmet araçlarımız ve alanında profesyonel saha ekibimiz ile lashing firmaları eskişehir eksikliği de bir nebze olsun giderilmiş olacak ve sizlere daha hızlı hizmet sunma ilkemize bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Eskişehir mobil hizmet araçlarımız bir yönlendirici ofis yetkilisi ve iki lashing ekibinden oluşacak olup ; fabrikalarda, antrepolarda ve lokal tesislerde lashing hizmeti verebilecektir. Gerekli ön hazırlıklar halen devam etmekte olup, tesisleşme ve ekipman sevkiyatının tamamlanması ile beraber sizlere ayrıca mobil şubemizin açıldığı bilgisini de aktaracağız. Tüm bu yatırımlarımızı hizmete başladığımız günden bu yana tekrarlamaktan gurur duyduğumuz sloganımız olan; ” güven ile bağlıyoruz ” ilkemize dayanarak yapıyor, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizi en iyi noktaya taşımak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bir kez daha bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz.

Lütfen sunmuş olduğumuz lashing hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Ankara Flatrack Lashing

Sincan/Ankara adresinde üretimleri tamamlanan ve Amerikaya sevk edilen ürünlerin flatrack konteyner üzerindeki lashing işlemleri firmamız tarafından tamamlanmış olup sevke konu ülkeye teslim edilmek üzere yola çıkmıştır.

Firmamız ABK DENİZCİLİK VE LİMAN HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ kurulduğu günden bu yana müşterilerine kusursuz hizmeti sunabilmek için kadrolarını sürekli geliştirmekte ve modern araç filosu ile siz kıymetli müşterilerine hizmeti her an götürebilmektedir. Gene bildiğiniz üzere ankara flatrack lashing işlemleri içinde belirtilen şehirde gerekli oluşumlarımız daha önce tamamlanmış ve sizlere daha hızlı daha profesyonel hizmeti de sunabilmekteyiz. Ayrıca, Kullanmış olduğumuz malzemeler sınıfının en iyisi olma özelliği taşıdığı gibi tüm sörveyör firmalardan da geçerli cevap almanızı ve yüklediğiniz konteynerinizin eksiksiz olarak limanda kabul edilmesini ve gemiye yüklenmesini sağlamaktadır. Birçok firma ikinci el ürünler yada yükünüz ile uyumluluk arz etmeyen ürünler kullanmak sureti ile lashing yapmaya çalışmakta ve yeterliliği bulunmayan çalışanları ile bu hizmeti ifa etmeye çalışmaktadırlar. Ancak, firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız sürekli gelişim göstermeleri için düzenli olarak eğitimlere tabii tutulmakta ve meslek alanlarında kalifiye eleman olarak yetiştirilmektedir. Ayrıca, her bir çalışanımız mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmak ile beraber, yükünüz için gerekli olabilecek tüm malzeme ve teçhizat konusunda da eğitimlidirler.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?