Lashing Firmaları

Lashing Firmaları

Kelime anlamı olarak bağlama anlamına gelen lashing, global krizlerin içinden kurtulamayan avrupa ve ortadoğu pazarının alternatifi olarak satışa yönelinen Afrika ve Amerika kıtasına ürün sevk etmeye başlayan ihracatçı firmalarımızın konteyner taşımacılığına yönelmesi ile beraber ülkemizde 2000’li yıllar da yaygınlaşmaya başlamıştır. Öncelikli olarak liman şehirleri olan Istanbul, Izmir, Bursa ve Mersin merkezli yapılan lashing işlemleri ilerleyen zaman da tüm ülkemiz hudutlarına yayılmıştır.

Bu gün firmamız ABK Denizcilik tüm Türkiye limanları, fabrikaları, antrepoları ve tesislerinde lashing hizmetini gerek şubeleri gerek ise mobil hizmet ekipleri ile sizlere sunabilmektedir. Aktif ofis personeli ile beraber 110 kişilik bir ekibe sahip olan firmamız konteyner, gemi, treyler, tekne ve yat lashing hizmetini eksiksiz olarak zamanında sizlere sunabilmektedir. Lashing hizmeti taşınacak olan malzemenin ana veya ara taşıyıcı üzerine çeşitli malzeme ve ekipmanlar kullanılarak bağlanması ve oluşabilecek zararların önüne geçilmesi işlemidir. Lashing firmaları arasında yer alan firmamız kullanmış olduğu tüm malzemeleri ve ekipmanlarını kendi alanında uzman çalışanları ile tedarik etmekte ve profesyonel saha ekibiyle ürünlerinizin bağlanmasında kullanmaktadır.

Ayrıca, tüm lashing hizmetlerimizde uluslararası geçerliliği olan lashing sertifikası da bünyemizde bulunan survey ve gözetim ekibince hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Sosyal sorumluluk politikamız gereğince çevreye duyarlı olmayı amaç ederek, basılı sertifikaları yürürlükten kaldırıp teknolojinin nimetlerinden yararlanarak PDF formatında hazırlanan sertifikaları sizlere ulaştırmaktayız.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin her anında sizlerin yanında olacağının taahhüdünü veren firmamız, bilgi akışını en etkin biçimde kullanarak operasyonlarına dair tüm yönetimi merkezinden gerçekleştirip siz değerli müşterilerine eksiksiz ve doğru bilgiyi aktarmaktadır. Bilgi akış hızlılığımızın alt yapısını teknolojik alt yapısını tamamladığımız saha ekibimiz ve mobil araçlarımız ile gerçekleştirirken, lashingi tamamlanan ürünlerinizin fotoğraflarını çok hızlı bir şekilde sizlere iletebilmekteyiz.

Sevk etmeyi planladığınız ürünlerinizin sabitlenmesi yani lashing işlemleri için her daim bizlere ulaşabilir ve daha çok bilgi tedarik edebilirsiniz. Unutmayınız ki biz hep sizin yanınızda, sizin güveniniz ile güvenlik sunuyoruz.

 

admin

Comments are closed.
Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?