Eskişehir Lashing Hizmeti

Eskişehir Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Kelime anlamı bağlama ( yük sabitleme ) olan lashing 21. yüzyıl içerisinde ihracatçı firmaların deniz ve okyanus aşırı pazarlara olan ilgisi ile konteyner taşımacılığına yönelmesi ve konteyner içerisine yüklenecek malzemelerin bağlanması zorunluluğu ile ortaya çıkmıştır. Lashing yapılmayan ve lashing sertifikası olmayan flatrack ve opentop konteynerler için gemi kaptanları ve işletici armatörleri konteynerin sevkini durdurarak bu eksikliğin giderilmesi sizlerden talep edebilmektedirler. Aynı şekilde normal konteynerler içinde lashing yapılması sevk ettiğiniz ürünlerin güvenliği için olmaz ise olmaz bir uygulamadır.

Bundan dolayı ülkemizin önemli sanayi şehirleri arasında bulunan Eskişehir için yatırım kararı almış bulunmak ile birlikte, Temmuz/2018 itibari ile Eskişehir mobil servisimizin yürürlüğe gireceğini bildirmek isteriz. Mobil hizmet araçlarımız ve alanında profesyonel saha ekibimiz ile lashing firmaları eskişehir eksikliği de bir nebze olsun giderilmiş olacak ve sizlere daha hızlı hizmet sunma ilkemize bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Eskişehir mobil hizmet araçlarımız bir yönlendirici ofis yetkilisi ve iki lashing ekibinden oluşacak olup ; fabrikalarda, antrepolarda ve lokal tesislerde lashing hizmeti verebilecektir. Gerekli ön hazırlıklar halen devam etmekte olup, tesisleşme ve ekipman sevkiyatının tamamlanması ile beraber sizlere ayrıca mobil şubemizin açıldığı bilgisini de aktaracağız. Tüm bu yatırımlarımızı hizmete başladığımız günden bu yana tekrarlamaktan gurur duyduğumuz sloganımız olan; ” güven ile bağlıyoruz ” ilkemize dayanarak yapıyor, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizi en iyi noktaya taşımak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bir kez daha bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz.

Lütfen sunmuş olduğumuz lashing hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

admin

Comments are closed.
Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?