ABK çalışanları akılcı çözümler üretebilen, kendini sürekli geliştiren ve yeniliklere açık olduğu için çalışanımız olmayı ayrıcalık sayan, takım ruhuna sahip, genç ve dinamik bir ailenin parçasıdır.

İnsan Kaynakları politikamız, çalışma yasası ve düzenlemelerine uyumlu, adil, saygılı ve iş güvenliği ile çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını yaratabilmek, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

İşe Alım Süreci ve İş Başvurusu

Firmamız personeli olabilmek için yapılması gereken ilk işlem; İş Başvuru Formu doldurarak İnsan Kaynaklarına fax ya da e-posta yoluyla başvuruda bulunmaktır. Yapılan başvurular İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenli olarak takip edilmekte ve ihtiyaca göre değerlendirilmektedir. Firmamız da her pozisyon için aranan özellikler tanımlı olup, adaylar başvurdukları pozisyonun gerektirdiği niteliklere uygunluk açısından ön değerlendirmeden geçtikten sonra, uygun bulunan adaylar şirketimize çağrılmaktadır. İlk görüşme İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmekte olup, görüşme mülakat ve testlerden oluşmaktadır. Yapılan değerlendirmeler neticelendiğinde olumlu görülen başvuru sahibi, işe alınacağı departmanın yetkilisi ile görüştürülmek üzere şirkete bir kez daha davet edilir. Yapılan yüz yüze görüşme sonucu kişinin işe alınıp alınmayacağına karar verilir ve daha sonra kendisine konu ile ilgili bilgi verilir.

Basvuru İçin : info@abk.com.tr