Tag ambar üstü lashing

Güverte Üstü Lashing

Gemi güvertesine yüklenen ürünler genellikle doğal etkenlerden ( rüzgar, yağmur, kar ) etkilenmeyen ürünler olup sabitlenmelerine daha çok dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Çünkü, bu ürünlerin etrafı açık olacağı için en ufak bir harekette lashing malzemelerini kopartabilir ve dağılabilirler. Güvertelerde sevk edilen başlıca ürünler boru yahut ambar içine sığmayan iş makineleridir.

Kendi alanında profesyonel saha ekibimiz ile vermiş olduğumuz yük sabitleme hizmetlerinde gemi güverte üstü lashing hizmeti de sunabilmekteyiz. Bunun için bağlanacak malzemenin bilgisine ihtiyaç duyduğumuz kadar ana taşıyıcı olan gemi bilgilerine de ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca, güverte üstüne yüklenecek ürünlere istenildiği taktirde branda hizmeti sunmak ile beraber tuzlu su nedeniyle zarar görebilecek ürünler için paketleme hizmeti de sunmaktayız.

Paketleme hizmeti ürünlerinizin sevkine ve varış noktasına güven ile ulaşması için gerekli olacak olup, sizin istekleriniz doğrultusunda da şekillenebilmektedir. Güverte üstünde lashing yaptığımız anlarda ürünlerin altına muhakkak kauçuk, takoz eklemekte ve sürtünmeden dolayı oluşacak hasarların önüne geçmekteyiz.

Lütfen daha fazla bilgi için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?