Tag ankara lashing firmaları

Ankara Lashing Şubemiz

Sayın müşterilerimiz;

Hem hizmet ağımızı genişletmek hemde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2016 yılı yatırımlarımız çerçevesinde önemli sanayi şehirlerimiz arasında yer alan Ankara da hizmet noktası açma kararı almış bulunmaktayız. Ankara’nın deniz şehri olmaması nedeni ile bu ilimizden sevk edilecek sanayi mallarının yüklendiği konteynerler maalesef limanlara kadar lashing olmaksızın taşınmakta ve bir çok ürün zarar görmektedir.

Bu neden ile ihracatçı firmalarımıza destek olmak ve onların emeği sonucu üretilen ürünlerin nihai varış noktasına kadar üretildiği gibi varabilmesi adına Ankara noktamızı en kısa sürede yük sabitleme operasyonlarımız için aktif hale getireceğiz.Açılacak olan bu noktamız ile lashing firmaları ankara diye bir çok aramanın da karşılığı da bulunmuş olacaktır. Ankara noktamız bir yönetici ve 2 saha ekibi olmak üzere toplamda 8 kişi olarak planlanmıştır. Şirket yöneticilerimiz vasıtaları ile bu noktamıza yeni atamalar da yapılabilecek olup, başkentimizin hak ettiği en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Ankara noktamız üzerinden alabileceğiniz başlıca hizmetler ; konteyner lashing, konteyner brandalama hizmeti, paletleme ve sandıklama hizmeti ile konteyner taşımacılık hizmeti olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için websitemizin üst kısmında bulunan hizmetlerimiz başlığı altından sizler için sunduğumuz tüm hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.\r\nAyrıca, bu hizmetlerimiz hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak için ofis telefon numaralarımız üzerinden müşteri hizmetlerimiz yetkililerine ulaşabileceğiniz gibi, e-mail göndererek yahut web sitemizdeki canlı destek hattını kullanarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?