Tag araç üstü lashing

Araç Üstü Lashing

Bir çok ihracatçı firmamızın Kafkasya, Ortadoğu veya Avrupa ülkelerine treyler ile yapacakları sevkiyatları için sunmuş olduğumuz araç üstü lashing ( tır lashing ) hizmetimiz yüklemesi tamamlanan malzemelerin bağlanmasını ve brandalanmasını kapsamaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde açık araçlar ile gelen malzemelerin güvenliğine son dönemlerde hassasiyet gösterilmekte olup, yeterince güvenlik tedbiri bulunmayan araçların yol kat etmesine müsade edilmemektedir. Gene aynı şekilde, brandası bulunmayan bir çok malzemelerin de yol da ilerlemesini müsade edilmemektedir.

Firmamız diğer hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetimizde de yükleme esnasında işin başında bulunarak, yüklemeye refakat etmektedir ve yüklemenin tamamlanması ile beraber lashing işlemlerine başlanmaktadır.

Bir çok lashing firmasının aksine yaptığımız işlerde sertifika tahsis etmeyi benimsemekte ve kullandığımız tüm malzemeleri de bu sertifika içerisinde göstermekteyiz. Böylelik ile gerek malın alıcısı, gerek ise yol üstündeki kontrol noktaları yük nasıl bir ciddiyet ile seyir ettiğinin de farkında olmaktadır.

Lütfen daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temas kurmaktan çekinmeyiniz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?