Tag dilovası flatrack lashing

Kocaeli Flatrack Lashing

Ülkemizin ağır sanayisinin bulunduğu Kocaeli ilimize bağlı Gebze ve Dilovası ilçeleri üzerinden genellikle sevk edilen konteyner cinsi olan flatrack konteynerler genellikle ölçü ve ağırlık olarak normal konteynerler ile taşınmayacak ürünleri taşımakta ve ülkemizin ihracat hacmine değer kazandırmaktadır. Bu flatrackler üzerine yüklenen malzemeler de özel kabiliyet ve yetenek ile lashing işlemine tabii tutulmakta ve sevk edilmektedir. Lashing ingilizce bir kelime olup, türkçe manası sabitlemedir. Lashing uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir iş olup, acemi ellere teslim edilemez. Genellikle gabari dışı ve ağır yüklemeler de kullanılan bu taşıyıcı bazı özelliklere sahip olmak ile beraber Flat Rack Konteyner üzerine yüklenecek malzemeye uygulanacak lashing de farklı olmalıdır. Örnek vermek gerekirsek 40 ton olarak yüklenen bir malzemeye direkt olarak 40 tonluk lashing yeterli gelmeyecektir ve taşıyıcı hat ( shipping line ) bu lashingi kabul etmeyerek konteynerinizi slot dışı yani yükleme dışı bırakacaktır. Ayrıca, bu tip konteynerler için yükleme ve lashing de yeterli olmayacak olup shipping line yerel acentası sizlerden lashing sertifikası talep edecektir. Lashing sertifikası yapılan lashing işleminin detaylarını içermek ile beraber yükünüzün ehli kişiler tarafından lashing yapıldığını gösterecektir.

Firmamız ABK DENİZCİLİK VE LİMAN HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ kurulduğu günden bu yana müşterilerine kusursuz hizmeti sunabilmek için kadrolarını sürekli geliştirmekte ve modern araç filosu ile siz kıymetli müşterilerine hizmeti her an götürebilmektedir. Gene bildiğiniz üzere kocaeli flatrack lashing işlemleri içinde belirtilen şehirde gerekli oluşumlarımız daha önce tamamlanmış ve sizlere daha hızlı daha profesyonel hizmeti de sunabilmekteyiz. Ayrıca, Kullanmış olduğumuz malzemeler sınıfının en iyisi olma özelliği taşıdığı gibi tüm sörveyör firmalardan da geçerli cevap almanızı ve yüklediğiniz konteynerinizin eksiksiz olarak limanda kabul edilmesini ve gemiye yüklenmesini sağlamaktadır. Birçok firma ikinci el ürünler yada yükünüz ile uyumluluk arz etmeyen ürünler kullanmak sureti ile lashing yapmaya çalışmakta ve yeterliliği bulunmayan çalışanları ile bu hizmeti ifa etmeye çalışmaktadırlar. Ancak, firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız sürekli gelişim göstermeleri için düzenli olarak eğitimlere tabii tutulmakta ve meslek alanlarında kalifiye eleman olarak yetiştirilmektedir. Ayrıca, her bir çalışanımız mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmak ile beraber, yükünüz için gerekli olabilecek tüm malzeme ve teçhizat konusunda da eğitimlidirler.

Sizlerde üretmiş olduğunuz ve kıymeti için değer biçilemeyen ürünleriniz için işin ehlileri ile çalışmak ve lashing hizmetini sertifikalı olarak satın almak için sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız ile irtibat kurabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?