Tag konteyner dolum

Konteyner Lashing

Ürettikleri malzemelerini minimum maliyet ile sevk etmek isteyen ihracatçı firmalarımız, son zamanlarda denizyolu taşımacılığını tercih etmektedir. Bilindiği üzere denizyolu taşımacılığında sevk edeceğiniz ürünleri konteynerlere yükleyerek yahut direkt olarak gemi ambarlarına yükleyerek sevk edebiliyorsunuz. Gerek konteynerlere gerek ise gemiye yüklenen malzemelerin, yüklenen vasıta içerisinde sabitlenmesi ( lashing) ve uzun taşıma süresi boyunca zarar görmesini engellemek gönderici yahut anlaşmaya bağlı olarak alıcı firma sorumluluğundadır.

Ana iştigal konumuz olan sabitleme hizmeti ile tüm normal konteyner, flatrack konteyner, opentop konteyner sabitleme operasyonlarınızı üstlenebilmekte ve kendi alanında profesyonel ekibimizce tamamlayabilmekteyiz. Konteyner lashingi özel bilgi ve tecrübe gerektiren bir operasyon olup, kullanılacak malzeme itina ile seçilmelidir.

Firmamız tecrübesi ile kullanılacak malzemeleri önceden tayin ederek, yükleme zamanında adresinizde sürprizler yaratmaz ve yükleme anında dahi mobil araçlarımızda fazladan bulunan konteyner lashing malzemeleri ve konteyner lashing ekipmanları ile hizmetini en iyi şekilde icra eder.

Firma kültürümüzün bir parçası olan ” problemleri çözmeyelim, problemlerin önüne geçelim ” anlayışı da bunu gerektirmekte olup sizler için en iyi hizmeti sunmak bizlerin asli görevidir.

Lütfen daha fazla bilgi için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?