Flatrack Konteyner Lashingi

Değerli müşterilerimiz malumunuz olduğu üzere denizyolu taşımacılığı birçok taşımacılık yöntemine göre daha ucuz ve daha güvenli olabilmektedir. Hal böyle olunca da sizlerin tercihleri doğrultusunda denizyolu taşımacılığı alanında yüklenecek konteyner tipleri ; normal box konteynerler, opentop konteynerler, hardtop konteynerler ve flatrack konteynerler olarak değişmektedir. Firmamız tüm konteyner tipleri için lashing ( yük sabitleme ) hizmeti sunabilmekte ve lashing sertifikası tahsis edebilmektedir.

Sevk edeceğiniz ürünün ölçüleri, ağırlığı ve cinsi dikkate alınarak seçilen özel lashing malzemelerimiz ile yapılan yük sabitleme işlemimize ilaveten ayrıca kendi tesislerimizde üretilen brandalarımız da ürünlerinizin üzerine kapatılabilmektedir. Brandalarımız flatrack konteynerler için kutu branda olarak nitelendirilen cinste en az 230 gram birinci sınıf brandadan imal edilmektedir. Burada unutulmaması gereken ve yukarıda da bahsetmiş olduğumuz sevk olunacak ürünün özelliklerine bağlı olmak üzere sunulan lashing hizmetimizi spanzet kayışları, çelik halat veya zincirler ile tamamlanmaktadır. Ayrıca, bu malzemelerimize ilaveten yardımcı malzemelerimiz de bulunmakta olup adresinize sevk edilen tüm araçlarımızda yeterli miktarda ürünler bulunmaktadır. Ekstrem durumlarda ise acil müdahale araçlarımız depolarımızda hazır olarak bulundurulmakta ve olası müdahalelere karşı merkezimizce müşterimiz adresine malzeme nakliyesi hususunda yönlendirilmekte ve hizmeti en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlayabilmekteyiz.

Hali hazır da şu anda Türkiye’nin değişik illerinde bulunan depolarımız ve mobil ekiplerimiz ile birçok noktada flatrack konteyner lashingi hizmetini sizler için rekabetçi fiyatlar ve mükemmeliyetçiliği hedefleyen kurum kültürümüz ile sunabilmekteyiz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?