Tag opentop brandası

Brandalama

Konteyner lashing, Araç üstü lashing ve Paketleme hizmetlerimizin içinde de bulunan Branda ile Koruma tekniği açık olarak sevk edilecekmalzemelerin doğa kaynaklı hasarlara uğramaması için tercih edilmektedir. Ölçülerini vermiş olduğunuz malzemelerinize özel olarak birinci sınıf malzemeden hazırlanan brandalarımız, profesyonel personellerimiz tarafından sevk edilecek ürünlere giydirilmekte ve sarılmaktadır.  Tercihe bağlı olmak üzere ikinci sınıf malzemeden de üretildiğimiz brandalarımız bulunmakta olup firmamız ihracat mallarında kullanılmak üzere birinci sınıf malzemeden elde edilen brandaları önermektedir.

Gerekçesi ise; uzun soluklu nakliyecilerde ve denizaşırı nakliyeler de sürtünme ve sıcaklık değerlerinin devamlı değişmesi sonucu brandalar da oluşabilecek hasarlar birinci sınıf malzeme ile minimumu indirgenmiştir.
Dolayısı ile ürünlerinizi ithalat eden firma tarafından da brandalı ile ürünü teslim almak sizin olduğu gibi bizler içinde her zaman artı bir puanı ifade etmektedir.

Lütfen daha fazla bilgi için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Flatrack Konteyner Lashingi

Değerli müşterilerimiz malumunuz olduğu üzere denizyolu taşımacılığı birçok taşımacılık yöntemine göre daha ucuz ve daha güvenli olabilmektedir. Hal böyle olunca da sizlerin tercihleri doğrultusunda denizyolu taşımacılığı alanında yüklenecek konteyner tipleri ; normal box konteynerler, opentop konteynerler, hardtop konteynerler ve flatrack konteynerler olarak değişmektedir. Firmamız tüm konteyner tipleri için lashing ( yük sabitleme ) hizmeti sunabilmekte ve lashing sertifikası tahsis edebilmektedir.

Sevk edeceğiniz ürünün ölçüleri, ağırlığı ve cinsi dikkate alınarak seçilen özel lashing malzemelerimiz ile yapılan yük sabitleme işlemimize ilaveten ayrıca kendi tesislerimizde üretilen brandalarımız da ürünlerinizin üzerine kapatılabilmektedir. Brandalarımız flatrack konteynerler için kutu branda olarak nitelendirilen cinste en az 230 gram birinci sınıf brandadan imal edilmektedir. Burada unutulmaması gereken ve yukarıda da bahsetmiş olduğumuz sevk olunacak ürünün özelliklerine bağlı olmak üzere sunulan lashing hizmetimizi spanzet kayışları, çelik halat veya zincirler ile tamamlanmaktadır. Ayrıca, bu malzemelerimize ilaveten yardımcı malzemelerimiz de bulunmakta olup adresinize sevk edilen tüm araçlarımızda yeterli miktarda ürünler bulunmaktadır. Ekstrem durumlarda ise acil müdahale araçlarımız depolarımızda hazır olarak bulundurulmakta ve olası müdahalelere karşı merkezimizce müşterimiz adresine malzeme nakliyesi hususunda yönlendirilmekte ve hizmeti en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlayabilmekteyiz.

Hali hazır da şu anda Türkiye’nin değişik illerinde bulunan depolarımız ve mobil ekiplerimiz ile birçok noktada flatrack konteyner lashingi hizmetini sizler için rekabetçi fiyatlar ve mükemmeliyetçiliği hedefleyen kurum kültürümüz ile sunabilmekteyiz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?