Tag tekne lashing

Tekne ve Yat Lashingi

Gemi, treyler ve konteyner ile sevk edilecek olan tüm tekne ve yatların bağlanması ve sabitlenmesi hizmetimizdir. Kıymetleri hatrı sayılır seviyede olan tekne ve yatların lashing operasyonları ciddiyet gerektiren bir iş olup, özel hazırlanan saddle veya cradle firmamızca bu taşımalar için kullanılmaktadır. Saddle veya Cradle üzerine alınan tekne ve yatın sağa-sola devrile riski minimize edilmektedir. Ayrıca, diğer lashing ekipmanlarımızca da taşıma yapacak vasıtaya sabitlenerek lashing operasyonu tamamlanmaktadır.

Tekne ve Yat lashingi özel bilgi ve tecrübe gerektiren bir operasyon olup, kullanılacak malzeme itina ile seçilmelidir. Firmamız kullanılacak malzemeleri tecrübesi ve uzman personeli ile önceden tayin ederek, yükleme zamanında adresinizde hazır bulunur ve en ince ayrıntısına kadar yükleme anında operasyona müdahale edilir.

Hizmet kültürümüzün bir parçası olan ” problemleri çözmeyelim, problemlerin önüne geçelim ” anlayışı da bunu gerektirmekte ve bundan dolayı tüm yüklemelere operasyon ekimiz refakat etmektedir.

Lütfen daha fazla bilgi için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?