İzmir Flatrack Lashing

İzmir Flatrack Lashing

Konteyner lashing işlemi her ne kadar profesyonel ellere teslim edilmesi gerekse de Flatrack konteyner lashing işlemi ( lashing = sabitleme ) daha çok uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle flatrack konteynerlere yüklenen ürünler acemi ellere teslim edilemez ve lashing için destek alınamaz. Genel anlamı ile gabari dışı ve ağır yüklemeler de kullanılan flatrack konteynerler bazı özelliklere sahip olmak ile beraber Flat Rack Konteyner üzerine yüklenecek malzemeye uygulanacak lashing de yüklenen emtia ve taşıyıcı hat istekleri doğrultusunda tamamlanmalıdır. Örnek vermek gerekirsek 30 ton olarak yüklenen bir malzemeye direkt olarak 30 tonluk lashing yeterli gelmeyecektir ve taşıyıcı hat ( shipping line ) bu lashing işlemini kabul etmeyerek konteynerinizi yükleme dışı bırakacaktır. Ayrıca, bu tip konteynerler için yükleme ve lashing de yeterli olmayacak olup shipping line yerel acentası sizlerden lashing sertifikası ( survey report ) talep edecektir. Lashing sertifikası yapılan lashing işleminin detaylarını içermek ile beraber yükünüzün ehli kişiler tarafından lashing yapıldığını gösterecektir ve bu sertifika sayesinde ürünlerinizin yüklendiği konteyner gemi kaptanı ve yerel acenta tarafından kabul görecektir.

Firmamız ABK DENİZCİLİK VE LİMAN HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ kurulduğu günden bu yana müşterilerine kusursuz hizmeti sunabilmek için kadrolarını sürekli geliştirmekte ve modern araç filosu ile siz kıymetli müşterilerine hizmeti her an götürebilmektedir. Gene bildiğiniz üzere izmir flatrack lashing işlemleri içinde belirtilen şehirde gerekli oluşumlarımız daha önce tamamlanmış ve sizlere daha hızlı daha profesyonel hizmeti de sunabilmekteyiz. Ayrıca, Kullanmış olduğumuz malzemeler sınıfının en iyisi olma özelliği taşıdığı gibi tüm sörveyör firmalardan da geçerli cevap almanızı ve yüklediğiniz konteynerinizin eksiksiz olarak limanda kabul edilmesini ve gemiye yüklenmesini sağlamaktadır. Birçok firma ikinci el ürünler yada yükünüz ile uyumluluk arz etmeyen ürünler kullanmak sureti ile lashing yapmaya çalışmakta ve yeterliliği bulunmayan çalışanları ile bu hizmeti ifa etmeye çalışmaktadırlar. Ancak, firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız sürekli gelişim göstermeleri için düzenli olarak eğitimlere tabii tutulmakta ve meslek alanlarında kalifiye eleman olarak yetiştirilmektedir. Ayrıca, her bir çalışanımız mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmak ile beraber, yükünüz için gerekli olabilecek tüm malzeme ve teçhizat konusunda da eğitimlidirler.

Sizlerde üretmiş olduğunuz ve kıymeti için değer biçilemeyen ürünleriniz için işin ehlileri ile çalışmak ve lashing hizmetini sertifikalı olarak satın almak için sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız ile irtibat kurabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

admin

Comments are closed.
Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?