Konteyner Lashing Malzemeleri

Konteyner Lashing Malzemeleri

Konteyner lashingi kelime anlamından da anlaşılacağı üzere konteynere yüklenen ürünlerin sabitlenmesi anlamına gelmektedir. Bu sabitleme de kullanılacak malzemeler yükün cinsi, niteliği ve tonajına bağlı olarak değişmektedir. Örneğin, paletli bir malzeme için kullanılacak malzeme ile dökme bir yük için kullanılacak malzeme asla bir olmayacaktır.

Firmamız sunacağı lashing hizmeti için kullanacağı malzemeleri, sizden gelen talepler de belirtilen ürün cinsi ve diğer detaylara istinaden belirlemekte ve yükünüze uygun malzemeleri hizmet anında kullanmaktadır. Ayrıca, tüm mobil araçlarımızda bir çok malzeme de fazlası ile bulunmaktadır. Gerekli görülmesi halinde ekiplerimizce hiçbir tereddüte fırsat bırakılmaksızın en iyi ve en uygun malzeme böylelikle kullanılmakta ve yükünüzün güvenliği fazlası ile alınmaktadır.

Sunmuş olduğumuz sabitleme hizmetlerinde başlıca konteyner lashing malzemeleri ; spanzet, çelik halat, mapa, klemens’dir. Ancak, yükünüzün özelliğine ve niteliğine bağlı olarak envanterimizde kayıtlı binlerce ürün hizmetlerimizde kullanılmak üzere hazır olarak bekletilmektedir. Bir çok aracımızda raf ve dolap sistemi mevcut olup, kullanılmasına gerek duyulmayan malzemeler dahi araçlarımızda hazır bulundurulmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerimizin güven ve güvenlik esaslı olduğunu çok iyi biliyor bunun içinde her daim kullandığımız malzemeler iç bünyemizde de kontrol edilmektedir. Bu kontrollerdeki amaç sizlerin bize duymuş olduğu güvene karşılık ürünlerinizin güvenliğini sağlayabilmektedir.

Tüm ekip çalışanlarımız düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerine tabii tutularak, gerek çalışma alanlarında gerek ise güvenliklerini aldıkları malzeme için ne/nasıl ilkeleri kendilerine düzenli olarak anlatılmaktadır.

Unutmayınız ki ; Firmamız sizler için her daim hazır ve güveninizin karşılığı olarak güvenlik tedbirlerini en üst düzeyde tutarak ürettiğiniz ürünleri kendi ürünü gibi sevk etmektedir.

Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

admin

Comments are closed.
Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?